American Vintage Makyaj Çantası
Yeni & Etiketli
Beymen Askılı Çanta
Yeni & Etiketli
Nike Bel Çantası
Yeni & Etiketli
Mango Askılı Çanta
Yeni & Etiketli
Zara Askılı Çanta
Yeni & Etiketli

Çanta

Bayan giyimin en önemli kombin tamamlayıcıları olan çantalar Dolap’ta pek çok farklı marka ve model seçeneği ile seni bekliyor. Bayan çanta modelleri arasında yer alan sırt, omuz, kol, askılı çanta modelleri ile mini clutchlar, portföyler ve küçük omuz çantaları stiline kendi imzanı atmana yardımcı olacaklar.

Dolap.com ve Dolap uygulamasında 2017 çanta modelleri arasından büyük portföy çantalar, geometrik formlu gece çantaları ile sırt çantaları dikkatleri üzerine çekiyor. Peki bunca trend çanta modelleri arasından kendine en uygun çantayı nasıl seçebilirsin? Bunun için bizim sana önerimiz gün içerisinde nereye gittiğine, neleri yanında taşıdığına ve nasıl bir tempoya sahip olduğunu ; en önemlisi de genel olarak nasıl giyindiğini gözlemlemen. Tempon hızlı ise senin için önce pratiklik geliyorsa trok ve zımba detaylı sırt çantaları, yandan askılı Oxford çantalar ve omuz çantaları oldukça kullanışlı olacaktır. Şık kombinler yapmak senin işin ise, gün içerisinde daha sakin detayların keyfini çıkartıyorsan minik kol çantaları ve renkli portföyler tam da sana göre! Kombinine en uygun çantayı ona takım bir cüzdanla kombinleyerek de tek taşla iki kuş vurabilirsin.

Stilini tamamlayacak en doğru çantayı ararken doğru bir online alışveriş için yapman gerekenlerden biri de yazlık ve kışlık çanta modellerini iyi ayırd ederek mevsime ve kombinine uygun çantayı bulmak. Yaz aylarında tercihini renkli modellerden , hasırdan yapılan tasarımlardan yana yapabilir; kış aylarında daha koyu tonlara ve deriye geçiş yapabilirsin. Yağışsız havalarda guderiyi de kombinlerine dahil edebilirsin. Kış ayları için Chanel’in klasik haline gelen deri çantası 2.55’i dolabına ekleyebilir, bahar ayları için Tory Burch’un minik boylarına göz gezdirebilirsin.

Daha Fazla...