Satıcı Soruları

İyi bir Dolap Satıcısı olmak için birkaç önerimiz var.

img

Kendin Ol!

Gerçek bir profil fotoğrafı güvenilir bir kullanıcı demektir.


img

Güzel bir fotoğraf çek!

Özenle çekilmiş ürün fotoğrafları, doğru fiyat ve detaylı açıklama öne çıkmanı sağlar. Daha fazla alıcının ilgisini çekersin.


img

Buraya sıkça bak!

Dolap’ı sık sık ziyaret etmek önemlidir. Alıcılar dolabına bakarak en son ne zaman uğradığını görür. Aktif dolaplar daha fazla satar.


img

Kaliteni Koru!

Fotoğraf kalitesi çok önemlidir. Özenli çekilmiş fotoğraflar ürünün özenle kullanıldığının göstergesidir. Ürünün reddedildiyse açıklamaları dikkatle incele ve tavsiyeleri uygula. Amacımız ürünün satılmasını sağlamak.


img

Soruları Cevapla!

Alıcı ürünü satın almadan önce sorular soracaktır. Kısa sürede soruları cevaplamak ve bilgi vermek memnuniyet, güven ve satış getirir.

Kendi dolabının reklamını yapmak için yorumları değil sayfanı kullan. Güzel fotoğraflanmış ürünler, marka kıyafetler ile stil sahibi olduğunu göster, takipçiler kazan, daha fazla satış yap.


img

Bildirimlerine Bak!

Ürünün satılınca sana bildirim veya e-posta ile haber veririz. Bildirim ayarlarından e-posta veya bildirimin en azından birinin seçili olduğuna emin ol.


img

Anında Gönder!

Ürün satıldıktan sonra hızlı kargola. Hızlı kargolayan dolaplar öne çıkar.

Ürünü yanına alıp MNG Kargo, PTT Kargo, Aras Kargo, Sürat Kargo veya Trendyol Express şubelerinden birine sadece kampanya kodu ile gitmen yeterli. Kargo için gereken tüm diğer bilgileri indirimli gönderi fiyatlarıyla Dolap senin için halleder. Kargoyu nasıl yapacağım diye düşünme. Bunu kolaylaştırmak bizim işimiz.

Ürünü MNG Kargo, PTT Kargo, Yurtiçi Kargo veya Sürat Kargo ile kargolamadıysan kargo takip bilgisini sipariş detayına mutlaka girmelisin. Aksi takdirde işlem sonuçlanamaz ve kazancını sana gönderemeyiz.


img

Ürünlerine Dikkat Et!

Satılan ürünü 3 iş günü + 24 saat içinde kargolamazsan sana bildirim veya e-posta ile bir uyarı göndereceğiz. Kargo numaranı yine de girmezsen bu uyarıdan 24 saat sonra alıcı artık iptal hakkına sahip olur.


img

Herşey Bitmedi!

Satıcı olarak siparişi iptal etme hakkına her zaman sahipsin. Ama unutma, bu durum satıcı olarak güvenilirliğini sarsacaktır.


img

Satış Gerçekleşti!

Ürünün kargoladıktan sonra alıcı onayını bekle. 3 iş günü + 24 saat içinde hala onaylanmadıysa siparişi otomatik onaylarız. Böylece ödemeyi banka hesabına aktarabilirsin.

Onaylanan siparişlerin toplam tutarını hesabına aktarmak için istediğin vakit işlem yapabilirsin. Ödeme hesabına yattığında bildirim veya e-posta ile haberdar olursun.

img

Kontrolü Unutma!

Bu süreçte yolunda gitmeyen bir şey varsa biz sana mutlaka bildirim veya e-posta ile ulaşırız.

Ancak yanlış hesap no girmen durumunda bizim de elimizden bir şey gelmeyecektir. Bu nedenle girdiğin bilgileri mutlaka kontrol et ve unutma, burada her şey senin kontrolünde!