Ayakkabı

Bir kadının dolabındaki en iyi arkadaşlarından biri de şüphesiz ayakkabılarıdır. Ne kadar alınırsa alınsın dolabımızda bir çift yeni topuklu ayakkabıya ya da renkli bir spor ayakkabı modeline her zaman yer vardır. 2017 ayakkabı trendleri arasında dikkatleri çeken loaferlar, kalın topuklu modeller ve ballerinalar ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip bayan ayakkabı modelleri daha da genişledi.

Doğru bir ayakkabı seçimi seni şıklık konusunda bir adım ileri taşırken yanlış seçimler kombininin tüm güzelliğini alıp götürebilir. Maskülen bir tavra, spor şık bir tarza sahipsen 2017 ayakkabı trendleri arasında yer alan loafer modelleri alışveriş listenin üst sıralarında yer almalı. Ruhunda feminenlik ve zarafet var ise ince topukluları dolabına ekleyebilir, ince topuklularla yürüyemiyorum ama daha uzun durmayı seviyorum diyorsan da sezonun bir diğer yükselen trendi kalın topuklu modelleri keşfedebilirsin.

İyi bir marka ayakkabının güçlü bir yatırım olduğunu biliyoruz. Dolap.com ve Dolap uygulamasında sezonun en trend ayakkabı modellerini, en klasik modellerini ya da yeni sezon tasarımlarını bulabilirsin. Ayakkabı dolabını iyi bir yatırım alanına dönüştürmek için Chanel’in klasik babetlerini ,Valentino’nun ünlüler tarafından en çok tercih edilen tasarımı Rock Stud’ı, Manolo Blahnik’in burnu sivri taş detaylı ayakkabılarını yakından incelemelisin.

Daha Fazla...