Aksesuar

Aksesuarın bir kadını aydınlatan, yıldızlaştıran en önemli parça olduğunu biliyoruz. Moda dünyasının yapı taşları arasında olan bu trendin, ipuçlarını beraber yakalamaya geldik. Bu yüzden biz de senin için, Dolap olarak, 2. el ve vintage giyim de seni bir moda ikonu haline getirmeye karar verdik. Bunun için de binlerce marka ve kategori seçeneğini önüne sunuyoruz. Chanel'den Dior'a lüks marka seçeneklerimizle beraber, aklına gelebilecek her markayı ucuz aksesuar modelleri de dahil olmak üzare app'e getirdik bile. En iyi aksesuar markalarını senin için derledik.

11 farklı kategori seçeneği (saat, gözlük, takı, kemer, atkı, şal, bere, şal, şapka, eldiven, saç aksesuarları ve diğer) ile beraberliğimizi taçlandırdık. 2017'de aksesuar modellerinin maximalden minimale yükselen devler olduğunu düşünürsek, aksesuar trendlerini yakalamanın tam da zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Kampanyalı aksesuarlardan, indirimli aksesuar modellerini farklı tarz ve seçimlerle app'imiz de olarak aktif hale getirdik. Dolap ailesi olarak mümkün olduğunca bütün kadınlaımıza, gençlerimize hitap eden aksesuarları yayınlamaya çalışacağız. Üatelik bütün her şeyi güvencemiz ve karşılıklı güvenimiz altına aldık.

Tam da bu yüzden en iyi aksesuar modelleri ile karşına çıkıyoruz. Online aksesuar sektöründe vintage ve 2. el moda üzerine, iddamızı koruyarak senin için aksesuar trendlerini yakaladık. Aksesuarın sadece takılardan ibaret olmadığını göstererek, çeşitliliğimize çeşitlilik kattık. Şöyle düşün, bir gelin bir düğüne çiçeği ve takıları olmadan nasıl gidebilir, tarz olduğunu iddaa eden biri aksesuarları olmadan nasıl dışarı çıkabilir?

Takacağın bir gözlük veya şal ile bütün havanın değişebileceğini de biliyoruz. Son dönemde numarasız, farklı biçime sahip gözlüklerin de adım adım kıyafetlerin eğişmez parçası haline geldiği de yadsınamaz bir gerçek. Neden sen de bütün kadın rakiplerini geride bırakarak, farklı gözükmenin tadına varmayasın?Ya da şalların birbirinden farklı formata giren, büyüsüne kapılmak istemez misin?Unutma ki kullanacağın her trend aksesuar senin için bir anlam ifade edecek.

Daha Fazla...